ADI SOYADI

GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ

GÖREVDEN AYRILIŞ TARİHİ

YILI

MAHMUT NEDİM TUNCER

25/08/1998

06/10/2002

1998-2002

ÖMER LÜTFİ YARAN

09/10/2002

05/07/2006

2002-2006

MEHMET KURT

(Kaymakam Adayı)

07/07/2006

04/10/2006

2006

İLKER ÖZERK ÖZCAN

28/10/2006

24/08/2008

2006-2008

ALTUĞ ÇAĞLAR

09/09/2008

19/01/2009

2008-2009

İLKER ÖZERK ÖZCAN

23/01/2009

25/08/2009

2009

NEVZAT ERGÜN

(Vali Yardımcısı)

28/08/2009

16/12/2009

2009

LÜTFULLAH ÜN (Kaymakam Adayı)

16/12/2009

21/05/2010

2009-2010

MUSTAN BARIŞ İŞLER (Kaymakam V.)

09/07/2010

10/08/2010

2010

FATİH AKSOY

18/08/2010

02/09/2013

2010-2013

Engin YALÇIN

07/09/2013

30/07/2015

2013-2015

Emin KAYMAK         06/08/2015 04/12/2015 2015
Ramazan POLAT 07/12/2015 05/03/2016 2015-2016
Osman Oğuz EKŞİ         06/03/2016 01/07/2016 2016
Hüseyin İçten
Vali Yardımcısı              
25.11.2016 03.01.2017 2016